Datawire
We just do IT.

Služby

IT infrastruktura

Komplexní řešení LAN/WAN sítí pro vaši firmu. Samozřejmostí je kromě návrhu topografie a fyzické realizace sítí i jejich správa, monitoring, implementace a konfigurace síťových zařízení. Ať už se jedná o
ethernetové sítě, optické či WIFI sítě.

Nabídnout můžeme kompletní správu IT infrastruktury, jednotlivé zásahy v případě poruch a nehod nebo optimalizaci konkrétních řešení.

Zabezpečení IT

Ochrana informací a dat je klíčová nejen pro správnou funkci vaší firemní sítě ale i přímo pro vaše podnikání samotné. S pouhým připojením k internetu se objevuje celá řada bezpečnostních rizik zvenčí, řadu rizik však představuje i například nesprávná práce s daty uvnitř firemní počítačové sítě vedoucí k jejich poškození či dokonce ztrátě, tehdy mluvíme o tzv. vnitřních útocích.
Našim úkolem je všechna tato bezpečnostní rizika pro daného klienta vyhodnotit a poté navrhnout a realizovat nejefektivnější řešení pro eliminaci všech případných hrozeb.

IT outsourcing

…neboli poskytování určitých IT služeb „na dálku“. Tyto služby či procesy jsou po dohodě s klientem jasně definovány a smluvně ošetřeny. Takto jsme schopni například spravovat vaši firemní počítačovou síť bez časových prodlev, pomocí našeho špičkového vybavení a zároveň s minimálními náklady.Datawire System s.r.o.
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
info@datawire.cz
+420 271 740 860
+420 271 740 861